O nas

Specjalizujemy się w budowaniu profesjonalnych, robiących wrażenie szablonów aukcji allegro. Każdy szablon jest skrojony idealnie pod Państwa Firmę, czy też branżę. Stawiamy na kreatywność oraz szczegóły, co wyróżnia nas spośród konkurencji. Każde zlecenie wykonujemy starannie oraz terminowo. Wszystkie usługi świadczymy jako Freelancing. Jesteśmy częścią marcinART - grupy zjamującej się tworzeniem responsywnych stron internetowych, szablonów allegro oraz projektowaniem graficznym.

specjalizujemy się w tworzeniu szablonów allegro

Kodowanie

Wszystkie szablony kodujemy w sposób jak najbardziej edytowalny, aby szablon był maksymalnie elastyczny.

tworzymy wyjątkowe szablony

Wygląd graficzny

Projekty traktujemy w sposób wyjątkowy. Każdy z nich jest inny, dbamy o szczegóły oraz zadowolenie Klientów z dobrze wykonanej przez nas pracy

profesjonalne logotypy na allegro

logo

Jeśli nie posiadają Pańswo logo, na potrzeby szablonu stworzymy takie, które wyróżni Waszą firmę.

kreujemy aukcje allegro

Kreowanie

Potrafimy wykreować każdy typ aukcji. Szablony przez nas wykonane stoją na wysokim poziomie. Jeśli posiadacie Państwo swoją stronę internetową, to szablon może być dopasowany do niej tak, aby wizualnie marka była spójna w Internecie.

ZWRÓĆ UWAGĘ NA SWOJE AUKCJE ALLEGRO DZIĘKI WYJĄTKOWYM SZABLONOM

Odpowienio wykonany szablon allegro w znaczący sposób podniesie sprzedaż i przekona kupującego, że dokonuje słusznego wyboru kupując właśnie u Ciebie. Jest to inwestycja, która zwraca się w momecie wystawienia pierwszej aukcji. Postaw na profesjonalizm i zostaw konkurencję daleko w tyle.

Doświadczenie i profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie zaowocowało dokładnym poznaniem rynku allegro, dzięki czemu tworzymy szablony wyróżniające się na tle innych. Kupujący na allegro doceniają sprzedających o profesjonalnym podejściu, a dobrze przedstawiony dzięki szablonowi allegro produkt sprzedaje się dużo lepiej.

100%

Znajomość rynku allegro

Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na to, że nasze szablony sprzedają jak żadne inne

100%

Wyjątkowy Design

Wyjątkowy wygląd szabonu zwraca uwagę kupujacych i wzbudza zazdrość u konkurencji

100%

Prostota użycia szablonu

Wszystkie wykonane przez nas szablony są proste w obsłudze oraz intuicyjne

100%

Podejście do Klienta

Do Klienta podchodzimy indywidualnie, każdy szablon który tworzymy jest dedykowany